brait ایران تاکسی زورگیری شناسایی ماشین پراید

brait: ایران تاکسی زورگیری شناسایی ماشین پراید خبر حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ در سودای تشکیل ارتش فضایی

دونالد ترامپ گفته است احتمالا یک ارتش فضایی تشکیل می‌دهد تا در کار شاخه‌های متداول ارتش مشغول فعالیت شود. او تاکید کرد: در فضا هر روز بزرگتر می‌شویم، هم به لحاظ

ترامپ در سودای تشکیل ارتش فضایی

ترامپ در سودای تشکیل ارتش فضایی

عبارات مهم : آمریکا

دونالد ترامپ گفته است احتمالا یک ارتش فضایی تشکیل می دهد تا در کار شاخه های متداول ارتش مشغول فعالیت شود. او تاکید کرد: در فضا هر روز بزرگتر می شویم، هم به لحاظ نظامی و هم سایر دلایل و ما با جدیت به نیروی فضایی فکر می کنیم.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا خطاب به ارتش کشورش گفت آمریکا به توسعه یک گروه دیگر جهت مبارزه در فضا نیاز دارد. او در مراسم اهدای جایزه ای به اعضای تیم فوتبال ارتش آمریکا گفت دولت با جدیت راجع به راه اندازی یک شاخه دیگر در ارتش فکر می کند.

او به این ورزشکاران در کاخ سفید گفت: شما بخشی از پنج قوه مفتخر نیروهای مسلح ایالات متحده آمریکا خواهید شد؛ ارتش، نیروی دریایی، تفنگداران، نیروی هوایی و گارد ساحلی. ما در واقع به ششمین شاخه هم فکر می کنیم که نیروی فضایی خواهد بود. شما احتمالا چنین چیزی نشنیده اید و من الان این را به شما می گویم. این شاید به علت این باشد که ما در فضا هر روز قدرتمندتر و بزرگتر می شویم؛ هم به لحاظ نظامی و هم سایر دلایل و با جدیت به تشکیل نیروی فضایی فکر می کنیم.

ترامپ در سودای تشکیل ارتش فضایی

این نخستین بار نیست که دونالد ترامپ به تشکیل یک نیروی فضایی اشاره می کند. او نخستین بار در مارس به این ایده اشاره کرده و به اهمیت روز افزون فضا به عنوان یک میدان نبرد بالقوه پرداخت. هم اکنون نیروی هوایی آمریکا مسوول هرگونه نگرانی ارتش در حوزه فضا است ولی کارشناسان هشدار می دهند که فضا در سال های آتی به محل مسابقه جدیدی تبدیل می شود آیا که سلاح های پیچیده ای در دست ساخت است و امکانات بیشتری جهت کاوش در فضا فراهم می شود.

واژه های کلیدی: آمریکا | نیروی هوایی | دونالد ترامپ | نیروی دریایی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz