brait ایران تاکسی زورگیری شناسایی ماشین پراید

brait: ایران تاکسی زورگیری شناسایی ماشین پراید خبر حوادث

گت بلاگز حوادث زورگیری که به خاطر دماغ بزرگش شناسایی شد

زورگیر جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از دهها فقره زورگیری میلیونی از روی دماغ بزرگش شناسایی و دستگیر شد.

زورگیری که به خاطر دماغ بزرگش شناسایی شد

زورگیر جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از دهها فقره زورگیری میلیونی از روی دماغ بزرگش شناسایی و دستگیر شد.

دماغ بزرگ زورگیر جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران را لو داد

نهم اسفند گذشته مالک یک مغازه ساعت فروشی در شهرری با مراجعه به کلانتری 167 دولت آباد به مأموران اعلام داشت که به وسیله دو سرنشین یک دستگاه ماشین پراید تاکسی سبزرنگ مورد زورگیری قرار گرفته هست.

با تشیل پرونده مقدماتی با عنوان “سرقت بعنف” و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای شهرری ، پرونده در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

زورگیری که به خاطر دماغ بزرگش شناسایی شد

مالباخته بعد از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به عنوان مسافر از باقرشهر به مقصد شهرری سوار یک پراید تاکسی سبزرنگ با دو سرنشین شدم. در مسیر حرکت، سرنشین صندلی جلو که بینی بزرگی داشت با ترساندن چاقو اقدام به گرفتن چهار عدد ساعت طلای همراهم به ارزش تقریبی 14 میلیون تومان ، دو میلیون توجه نقد همراه و کیف حاوی مدارک شناسایی ام کرد ؛ بعد از دزدی مرا در بیابان های دولت آباد پیاده کرده و با پراید تاکسی از محل متواری شدند.

کارآگاهان با بررسی پراید تاکسی اطلاع پیدا کردند که ماشین در ساعت 2 بامداد همان روز از منطقه بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران دزدی شده است هست. در ادامه و با طرح شکایت مشابه ، کارآگاهان با دزدی هایی روبرو شدند که طی آن دو سارق زورگیر با استفاده از تاکسی مسروقه اقدام به زورگیری از مسافران کرده بودند. در تمامی دزدی ها ، تمامی مالباختگان در اظهاراتی مشابه عنوان می کردند که سارق اصلی، جوانی قدبلند با دماغی بزرگ بوده هست.

با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از مشخصات ارائه شده است از سوی مالباختگان، صورت نگاری و بررسی سوابق مجرمان سابقه دار، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار پایگاه نهم بنام اشکان 27 ساله شدند که بارها به اتهام زورگیری دستگیر و روانه زندان شده است بود. بررسی سوابق اشکان نشان داد که وی بعد از طی 6 سال از محکومیت 10 ساله اش ، به تازگی از زندان آزاد شده است هست.

با شناسایی مخفیگاه اشکان در منطقه دولت آباد ، او روز 26 فروردین دستگیر و در مواجه حضوری با مالباختگان ، دقیقا مورد شناسایی قرار گرفت.

زورگیر جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از دهها فقره زورگیری میلیونی از روی دماغ بزرگش شناسایی و دستگیر شد.

اشکان که چاره ای جز بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به زورگیری در پوشش مسافرکشی با استفاده از خودروهای مسروقه اعتراف و با معرفی همدستش عنوان داشت که تمامی دزدی ها را به همراه یکی از فرزند محل هایش به نام بابک26 ساله که همانند او به مصرف موادمخدر (هروئین و شیشه) اعتیاد دارد ، انجام داده هست.

با شناسایی بابک به عنوان دیگر عضو این گروه دو نفره، او نیز در همان تاریخ دستگیر و بعد از انتقال به پایگاه نهم آگاهی، اعترافات اشکان را تأیید کرد.

متهمان در اعترافات خود عنوان داشتند که علاوه بر دزدی ماشین پراید تاکسی سبزرنگ ، چهار دستگاه ماشین پراید دیگر را در شهرری و بازار تهران، دزدی و در ادامه دقیقا به همین شیوه و شگرد اقدام به دزدی و زورگیری در پوشش مسافرکشی کردند و نهایتا هر کدام از خودروهای مسروقه را نیز بعد از ارتکاب چند فقره زورگیری ، در سطح شهر رها و مجددا ماشین جدیدی دزدی و دزدی های خود را از سر می گرفتند.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع ، مدیر پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و اعتراف صریح متهمان به دزدی های زورگیری در مناطق شهرری و دولت آباد ، از شکات و مالباختگانی که بدهید شیوه و شگرد به خاص در این مناطق مورد زورگیری قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه کنند.

منبع: میزان

زورگیری که به خاطر دماغ بزرگش شناسایی شد

واژه های کلیدی: ایران | تاکسی | زورگیری | شناسایی | ماشین پراید | خبر | حوادث |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz